Stránka prináša najkrajší zážitok v prehliadači Mozilla Firefox pri minimálnom rozlíšení 1024x780.

Stlačte F11 pre zobrazenie na celú obrazovku.
V časti Zaujímavé odkazy nájdete stránky, ktoré sme pre vás našli na internete.

Navigácia stránokStránky sú rozdelené na tri hlavné časti Užívateľ stránky, Príprava na pôrod, Aktivity stránky.

Pri vstupe do niektorej časti sú pre užívateľa v hornej časti stránky pripravené cielené texty.
Čím viac v profile po registrácii vyplní informácií, tým viac cielených a špeciálnych informácií bude vidieť. Budúce mamičky a oteckov stránka v cielených textoch informuje podrobne o prebiehajúcom tehotenstve.

Pod cielenými textami sa na stránkach nachádzajú už informácie vybratej časti.

Užívateľ stránky

V tejto časti sa nachádzajú informácie o profiloch registrovaných užívateľov a Kluby stránky. Každý registrovaný užívateľ si môže ľubovoľne meniť a dopĺňať svoj profil, prípadne hľadať v zozname užívateľov stránok ľudí, ktorí ho zaujímajú.
V Kluboch stránky je možné zdieľať špeciálne informácie, ktoré prislúchajú danému klubu a diskutovať o nich.
V tejto časti sa nachádza aj diskusia k užívateľovi, kde je možné diskutovať o všetkom, čo súvisí s registráciou na stránke, s informáciami o užívateľoch a s Virtuálnym Ja na stránke.

Príprava na pôrod

V tejto časti nájdete srdce stránok. Nachádzajú sa tu informácie, ktoré by mali užívateľovi pomôcť v príprave na tehotenstvo, pôrod, materstvo a rodičovstvo, prehľadne usporiadané v menu a článkoch. V hlavnej diskusii Prípravy na pôrod je možné ďalej rozvíjať alebo hľadať informácie týkajúce sa pôrodov.

Aktivity stránky

Táto časť prináša informácie o vnútorných aktivitách na stránkach ako aj informácie o dianí v oblasti tehotenstva a pôrodu u nás a v zahraničí.
Je rozdelená na prehľadné časti v menu: Štatistika článkov a diskusií, Odborná časť a Odborníci, Testy, Ankety, Výskumy, Kontakty, Aktuality, Zaujímavé odkazy a samozrejme, podobne ako u ďalších častí, aj Diskusia.
V Novinkách si môžete pozrieť, čo sa na stránke udialo za posledných 7 dní.

Na stránkach si môžete zvoliť obľúbené časti, ktoré budete mať uložené vždy v časti Obľúbené – len pre registrovaných užívateľov.