Zaregistrujte sa ešte dnes a využívajte výhody registrovaného užívateľa. Niečo o výhodách tu...

Kluby na stránke dávajú možnosť zdieľať informácie s rôznymi skupinami užívateľov. Do klubov sa presuniete kliknutím tu...
Vycvik
...naučte sa učiť krásnym zážitkom priviesť na svet a vychovať dieťa... čítajte viac v článku a pozvánke tu...

Užívateľ stránky

Táto sekcia umožňuje užívateľovi stránky registráciu a spravovanie svojho účtu, čo otvára možnosti využívať všetky vymoženosti, ktoré stránka ponúka. V sekcii sa tiež nachádzajú Kluby pre užívateľov s istým zameraním a diskusia.


Užívateľské rozhranie

Po registrácií môžete využívať celé užívateľské rozhranie stránky, ktoré by mohlo prispieť k vytvoreniu príjemnej atmosféry užívateľov, ktorý sa na stránku budú radi vracať. Pozri Prečo sa registrovať?

Osobné údaje

Povinné údaje sú meno a funkčný mail. Ostatné údaje sú nepovinné. Ich vyplnením ale môžete prispieť k ľudskejšej tvári stránky.

Rodinné údaje

Všetky údaje sú nepovinné. Čím viac údajov však vyplníte, tým viac cielených informácií vám bude stránka prinášať pri prezeraní.

Prispievanie na stránke

Všetky články, príspevky do diskusií, výskumy a iné aktivity, ktoré na stránke napíšete alebo vyplníte, budete mať usporiadané na vašom užívateľskom účte kedykoľvek k dispozícií k nahliadnutiu.

Čo môžete nájsť v tejto časti stránky

Virtuálne Ja

Registrovaný užívateľ má vo Virtuálnom Ja možnosť sledovať a meniť svoje údaje. Sledovať aktivity na stránke a aktivity v diskusii.

Kluby

Nájdite si svoj Klub v tejto časti, ktorý vás zaujme svojím názvom, obsahom alebo diskusiou. Kluby slúžia na hľadanie a zdieľanie informácií rôznych skupín užívateľov stránky.

Diskusia užívateľa stránky

Tu môžete diskutovať o všetkom čo súvisí s registráciou na stránke, s informáciami o užívateľoch a s vaším Virtuálnym Ja na stránke.