Plačem nad stavom detského ihriska

Bývame v širšom centre Martina a už dlhšiu dobu sa pozastavujem nad žalostným stavom detských ihrísk v našom... čítaj diskusiu...
Vycvik

Miniblog

Pripravili sme pre vás ďalšie nové rozšírenie - miniblogy. Miniblog si môžete písať zo svojho profile -... čítaj diskusiu...

Diskusia "Príprava na pôrod"

 späť do zoznamu tém 

ImaHomeopatika pri porode10.June 2009 05:22
 citovať 

Ahoj Patrik,
na strankach o porode pises o homeopatickych liekoch, konkretne o

\"Arnica montana 9CH
Caulophyllum thalictroides 5CH
Actaea racemosa 5CH
Gelsemium sempervirens 30CH \"

Mam otazku, ktore by si odporucil proti bolesti a ci sa mozu kombinovat? Nie ze to prezeniem ... viem, ze kazdy druh je na nieco ine a ma iny ucinok. Ja by som chcela len nieco proti bolesti.
A je to pravda, ze je dobre brat homeopaticky liek podla typu? Je tu nejaky rozdiel? Neviem aky typ (ci organizmu, krvi, alebo co by to malo byt), len som tak pocula. Ty si iste odbornik

Dakujem velmi pekne za odpoved...
 
  

Patrikhomeo10.06.2009 20:17
 citovať 

Ahoj Ima, doporučil by som sa na homeopatiká pozerať ako na niečo, čo pomáha do obrazu. Takže ak prežívaš rovnaký obraz ako dané homeopatiku, tak určite zaberie.
Každé zo spomínaných homeopatík má iný obraz - prečítaj si ich a keď príde ten obraz - bude prežíať to, čo je napísané, použi daný liek.

Všeobecne ak budeš prijímať bolesť pri pôrode hlavne na začiatku prvej pôrodnej doby, tak to umožní hormónom, aby sa prejavili - hlavne adrenalínu - a ten potom spôsobí, že to bude bolieť menej Teba aj bábätko. Toto by som na bolesť doporučoval viac ako nejaké tíšiče.

Peter BezemekHomeopatia pri pôrode24.01.2012 09:20
 citovať 

Všetkým budúcim maminám, ktoré by chceli použiť pri pôrode (a pred ním) homeopatiká, odporúčam naštudovať túto sériu článkov, ktorá pojednáva práve o tejto téme.

http://www.homeopath.eu/homeopatia-pri-porode.html

 
  

Moja odpoveď v diskusnej téme "Homeopatika pri porode"


 pridať odpoveď