Zaregistrujte sa ešte dnes a využívajte výhody registrovaného užívateľa. Niečo o výhodách tu...

Kluby na stránke dávajú možnosť zdieľať informácie s rôznymi skupinami užívateľov. Do klubov sa presuniete kliknutím tu...

Stránka prináša najkrajší zážitok v prehliadači Mozilla Firefox pri minimálnom rozlíšení 1024x780.

Stlačte F11 pre zobrazenie na celú obrazovku.
...naučte sa učiť krásnym zážitkom priviesť na svet a vychovať dieťa... čítajte viac v článku a pozvánke tu...

Navigácia na stránke

Stránky sú rozdelené na tri hlavné časti Užívateľ stránky, Príprava na pôrod, Aktivity stránky.

Pri vstupe do niektorej časti sú pre užívateľa v hornej časti stránky pripravené cielené texty.
Čím viac v profile po registrácii vyplní informácií, tým viac cielených a špeciálnych informácií bude vidieť. Budúce mamičky a oteckov stránka v cielených textoch informuje podrobne o prebiehajúcom tehotenstve.

Pod cielenými textami sa na stránkach nachádzajú už informácie vybratej časti.

Užívateľ stránky

V tejto časti sa nachádzajú informácie o profiloch registrovaných užívateľov a Kluby stránky. Každý registrovaný užívateľ si môže ľubovoľne meniť a dopĺňať svoj profil, prípadne hľadať v zozname užívateľov stránok ľudí, ktorí ho zaujímajú.
V Kluboch stránky je možné zdieľať špeciálne informácie, ktoré prislúchajú danému klubu a diskutovať o nich.
V tejto časti sa nachádza aj diskusia k užívateľovi, kde je možné diskutovať o všetkom, čo súvisí s registráciou na stránke, s informáciami o užívateľoch a s Virtuálnym Ja na stránke.

Príprava na pôrod

V tejto časti nájdete srdce stránok. Nachádzajú sa tu informácie, ktoré by mali užívateľovi pomôcť v príprave na tehotenstvo, pôrod, materstvo a rodičovstvo, prehľadne usporiadané v menu a článkoch. V hlavnej diskusii Prípravy na pôrod je možné ďalej rozvíjať alebo hľadať informácie týkajúce sa pôrodov.

Aktivity stránky

Táto časť prináša informácie o vnútorných aktivitách na stránkach ako aj informácie o dianí v oblasti tehotenstva a pôrodu u nás a v zahraničí.
Je rozdelená na prehľadné časti v menu: Štatistika článkov a diskusií, Odborná časť a Odborníci, Testy, Ankety, Výskumy, Kontakty, Aktuality, Zaujímavé odkazy a samozrejme, podobne ako u ďalších častí, aj Diskusia.
V Novinkách si môžete pozrieť, čo sa na stránke udialo za posledných 7 dní.

Na stránkach si môžete zvoliť obľúbené časti, ktoré budete mať uložené vždy v časti Obľúbené – len pre registrovaných užívateľov.