Plačem nad stavom detského ihriska

Bývame v širšom centre Martina a už dlhšiu dobu sa pozastavujem nad žalostným stavom detských ihrísk v našom... čítaj diskusiu...

druhý pôeod po prvom cisárskom reze

Dobrý deň, 20mesiacov po mojom prvom pôrode cisárskym rezom sa nám narodí druhé mimi. Chcela by som rodiť... čítaj diskusiu...
V časti Zaujímavé odkazy nájdete stránky, ktoré sme pre vás našli na internete.

Prečo sa registrovať?

Interaktivita

www.predporodnapriprava.sk a www.predporodnipriprava.cz sú interaktívne stránky, ktoré ponúkajú registrovaným užívateľom cielené informácie podľa toho, čo vyplnili v registračnom formulári.
Budúcu mamičku automaticky stránka informuje o vývoji bábätka a ponúka rôzne presmerovania na stránke podľa týždňa tehotenstva, v ktorom sa mamička nachádza.
Budúcemu otcovi stránka automaticky ponúka informácie, ktoré by pre neho mohli byť rozšírením pohľadu na materstvo a rodičovstvo.
Takisto pre ostatných registrovaných užívateľov sú pripravené mnohé zaujímavé upozornenia a informácie.

Užívateľské aktivity na stránke

Registrovaný užívateľ má na svojom účte možnosť sledovať svoje aktivity na stránke a aktivity v diskusii.

Zjednodušenie prístupu

Registrovaný užívateľ má možnosť ukladania informácií, ktoré ho zaujali na osobný účet pre neskoršie nahliadnutie. Uložíte si a neskôr nájdete znovu všetko, k čomu sa chcete ešte vrátiť, prípadne si to podrobne prečítať.

Prispievanie na stránku

Prispievať do niektorých otvorených sekcií môžu len registrovaní užívatelia.

Špeciálne časti stránky, ku ktorým majú prístup len registrovaní užívatelia

Informácie o predpôrodnej príprave sú prístupné všetkým užívateľom stránky. Na stránke však budú časti ako bonusy pre registrovaných užívateľov.

Povinné údaje pri registrácii sú meno, ktoré budete používať na stránke a funkčný mail.
Pre odborníkov sú povinné tieto údaje: meno používané na stránke, civilné meno a priezvisko, zameranie, mesto, štát a funkčný mail.

Zaregistrujte sa teraz.